İstanbul Eşya Depolama

Eskiİstanbul Kiralık Eşya Depoları

  Ev Eşyası ve Ofis Eşyası Depolama Hizmeti :
  İstanbul Depolama günlük kiralık depolama sistemi ile acil bir günlük eşya depolama alanına ihtiyaç duyduğunuz durumlarda sizlere en iyi günlük kiralık depolar ile eşya depolama hizmeti sunmaktayız.Kiralık eşya depoları istanbul da birçok ilçede eşya depolama alanları bulunmaktadır.

  Günlük Kiralık Eşya Depoları Neler Depolanır ?

  Kiralık eşya depolarında en çok tercih edilen depolama malzemesi olarak ilaç,fabrika malzemesi,stand eşyası ve ağır tonluk malzemeler için günlük kiralık eşya depoları kullanılmaktadır.

  Depomuza bırakılan eşyalar haftada 2 gün ilaçlama yapılarak koruma altına alınmaktadır.Otomotik havalandırma sistemleri ile 7 / 24 havalandırma peronları ile eşyalarınız ilk gün ki gibi,kapalı devre kamera sistemleri ile eşyalarınız koruma altına alınmaktadır. İstanbul Depo Web Sistemden numaranız eklenerek bulunduğunuz depolama ünitesinden eşyalarınızı gözlemleyebilir ve eşyalar hakkında bilgilendirilirsiniz.

  İstanbul Evden Eve Depolama yapılmadan önce sizlere göndereceğimiz ekspertiz elemanız malzemenin çokluğuna ,kullanılacak malzemelere,görevlendirilecek elaman sayısına ve depolama süresine göre belirli bir fiyat çıkaracak ve size en uygun fiyatlandırmayı yapacaktır.İSTANBUL Evden Eve Nakliyat daha sonra elemanlarımız bu noktadan malzemelerinizi paketleyip depolarımıza kadar özenle taşıyacaklar.İstediğiniz süre boyunca depomuzda kaldıktan sonra malzemelerinizi güvenilir ellerden teslim alabilirsiniz.

  İstanbul Depolama'da istediğiniz depolama ünitesini seçebilme avantaları

  İstanbul depolama tesisinde tek bir depolama alanı değilde dilediğiniz bir depolama alanı kiralamak artık çok kolay, eşya listesi ile size en yakın şubemizi arayarak aşağıda bulunan ünitelerden kiralama yaparak dilediğiniz depoya sahip olabilirsiniz.

evden eve depolama
 • Özel Oda Depolama

  Anahtarının sadece sizde bulunduğu dilediğiniz eşyaları değiştirme alanı ile özel oda depolama sistemi ile sadece size ait bir oda.

  özel oda depolama

 • Konteyner Depolama

  Farklı Ölçülerde eşya yoğunluğuna göre ahşap sandıklardır.Kapınızda mühürlenen ve kilitli sandıklardır.Konteyner ölçülerinde fiyat farkı bulunmaktadır.

  konteyner eşya depolama

 • Standart Depolama

  Büyük Antrepolardır.Eşyalar tamamen istiflenir ve etrafı kapatılır.Anahtar depolama personelinde bulunur.

  nakliyat depolama

 •   Hizmet Çeşitleri  AYLIK DEPOLAMA ÜCRETLERİ
    MİNİ DEPOLAMA  80 TL + KDV (AYLIK)
    MIDI DEPOLAMA  120 TL + KDV (AYLIK)
    MAKSİ DEPOLAMA  180 TL + KDV (AYLIK)
    ULTRA DEPOLAMA  200 TL + KDV (AYLIK)
    MEGA DEPOLAMA (+1 oda)  230 TL + KDV (AYLIK)
    1+1 (bir oda bir salon eşya depolama)  300 TL + KDV (AYLIK)
    2+1 (iki oda bir salon eşya depolama )  350 TL + KDV (AYLIK)
    3+1 (üç oda bir salon eşya depolama )  400 TL + KDV (AYLIK)
  *Nakliye ücretileri bölge ve şehirlere göre farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi almak için Call Center’ı Arayabilirsiniz.0532 487 80 42

   

02

İstanbul Nakliyat

 • ev eşyası depolama
 • depolama fiyatları
 • depolama
 • eşya depolama
Anadolu Yakası Nakliyat

Anadolu yakası evden eve nakliyat hizmetlerinde tüm anadolu yakası bölgelerinde nakliyat ve eşya depolama hizmetleri vermekteyiz. Anadolu Yakası Nakliyat

Avrupa Yakası Nakliyat

Avrupa yakası evden eve nakliyat hizmetlerinde tüm avrupa yakası bölgelerinde nakliyat ve eşya depolama hizmetleri vermekteyiz. Avrupa Yakası Nakliyat