Evden Eve Nakliyat

Eskiİstanbul Nakliyat Ltd.Şti

  Evden Eve Nakliyat Hizmeti :
  Nakliyat sektörü, insanoğlunun dünya üzerinde varoluşundan bu yana gelişimini aynı oranda sürdürmüş ve bir sektör oluşmasını sağlamıştır. Evden Eve Nakliyat sektörü, günümüzde insanoğlunun istek ve taleplerine çözüm olmak amacı ile gelişimini hızla sürdürmektedir.
  İstanbul Evden Eve Nakliyat firması, İstanbul Evden Eve Nakliyat sektöründeki büyük açığı doldurmuş, ve talepleri istekler neticesinde sonuca ulaştırmış bir firmadır.
  Şehir içi taşımacılık ve şehirler arası taşımacılık konusunda faaliyetleri sürdüren İstanbul Evden Eve Nakliyat ailesi, 1955 yılından bu yana müşterilerine kaliteli ve güler yüzlü hizmet, doğru taşımacılık ilkeleri ve deneyimli ekibi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

  İstanbul Evden Eve Nakliyat ev içerisinde hangi eşyaları ambalajlama hizmetine tabi tutar ve nasıl bir süreç içerisinde hizmet vermektedir.

  Mobilyalar:
  Özel ekipler tarafından demontesi yapılan mobilyalar avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla muhafaza edilir. 

  Yatak, Koltuk ve Sandalye:
  Bu tip eşyalar öncelikle strech ile kaplanır, avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylon ve plaka kartonlar ile paket yapılır. 

  Şifonyer, Yemek Masası,Komidin, Sehpa, Büfe, Camlı Vitrin:
  Bu mobilyalar öncelikle özel yapılan köpük profiller ile tüm köşeleri sarılır ve strech kullanılarak sabitlenir. Graft kağıtlı havalı naylonlarla sarıldıktan soma plaka kartonlar ile muhafaza edilir. 

  Beyaz Eşyalar:
  Demontesi yapılan beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan soma graft kağıtlı havalı naylonlar ile paketlenerek plaka kartonlar ile muhafaza edilir. 

  Elektronik Eşyalar:
  Kabloları sökülmüş elektronik eşyalar profesyonel ekiplerimiz tarafından graft kağıtlı havalı naylon, köpük ve beyaz kağıt ile sarılarak kolilenir veya sandıklanır. 

  Ayna - Cam ve Hassas Eşyalar:
  Özel beyaz kağıt ve yumuşak havaklı naylonlar ile sarılarak muhteviyatı yüksek koliler ile paketlenir. Büyük hacimli ayna ve cam için özel tahta sandıklar yapılır strafor ve köpükler ile beslenerek paketlenir. 

  Antika , Seramik, Porselen , Resim, Yağlı Boya Tablo:
  Bu tip değeri yüksek eşyalar için özel menteşeli ve içi yumuşak strafor ile kaplanmış ağaç sandıklar tarafımızca yapılır, özel ambalaj malzemeleriyle paketlenen bu tip değerli eşyalar sandıkların içersinde güvenli bir şekilde taşınmaya hazır hale getirilir. 

  Avize, Lamba: 
  Demontesi yapılan avize ve lambalar ebatlarında hazırlanmış tahta sandıklara yerleştirilerek beyaz kağıt ve köpükler ile muhafaza edilir. 

  Elbise:
  Gardolap içersinde askıda olan elbiseler tarafımızca yaptırılan ortasında taşıma askısı mevcut kolilerimize asılarak taşımaya hazır hale getirilir. Çekmeceler içersinde bulunan diğer elbiseler ise yatık elbise kolileri ile paketlenerek taşınır. 

  Ayakkabı, Çanta:
  Ayakkabı ve çantalar ayrı ayrı beyaz kâğıtlar ile sarılarak kolilenir. Ayakkabı ve çantaları ezilmemesi için muhteviyatı yüksek küçük koliler kullanılır. 

  Mutfak Eşyalar:
  Porselen tabak ve fincanlar yumuşak havalı naylon kullanılarak paketlenir ve ayrı kolilenir. Diğer mutfak eşyaları beyaz kâğıtla sarılarak havalı naylonlar ile beslenir ve muhteviyatı yüksek koliler kullanılır. 

  Banyo ve Temizlik Malzemeleri:
  Banyodaki tüm malzemeler cinsine göre (havlu, parfüm, diş macunu, paspas, duş malzemeleri, elektrikli aletler) kolilenir. 


Gerçek İstanbul Nakliyat'ı Nasıl Ayırt Edebilirsiniz ?
 • K3 Belgesi olan şirket konumunda bulunan ve taşımacılık belgeleri tam olan şirketlere verilir.İstanbul Nakliyat K3 Belgesi için bilgi alınız.
 • Marka tescil ve Iso 2001 belgelerini isteyiniz.
 • Açık adreslerinde inceleme yapıp şirket kimlik bilgilerinden bilgi isteyiniz.
 • Türk Ticaret ve Vergi Dairesinden mutlaka sorgulama isteyiniz.
nakliyat şirketi
02

İstanbul Nakliyat

 • nakliyat şirketi
 • nakliyat şirketi
 • nakliyat şirketi
 • nakliyat şirketi
Anadolu Yakası Nakliyat

Anadolu yakası evden eve nakliyat hizmetlerinde tüm anadolu yakası bölgelerinde nakliyat ve eşya depolama hizmetleri vermekteyiz. Anadolu Yakası Nakliyat

Avrupa Yakası Nakliyat

Avrupa yakası evden eve nakliyat hizmetlerinde tüm avrupa yakası bölgelerinde nakliyat ve eşya depolama hizmetleri vermekteyiz. Avrupa Yakası Nakliyat